WINGS POS SHARP

1/ POS – SHARP

 • Kombinovaná projekční střelnice – jednou zbraní lze provádět nácvik laserovou střelbou a stejnou zbraní po nabití splnit cvičení ostrou střelbou.
 • Překvapivě snadná instalace a praktické ovládání zbraní.
 • Výkonný projektor s vysokým rozlišením bez nutnosti zatemnění místnosti.
 • Převratná projekční plocha s jednou vrstvou papíru. Automatické odvíjení projekční plochy s dálkovým ovládáním.
 • Bezpečný zářič připojitelný k libovolné krátké i dlouhé zbrani s lištou.
 • Velmi rychlé a přesné vyhodnocení místa zásahu. Lze střílet dvojvýstřelem.
 • Unikátní software s množstvím průpravných cvičení, videostřelbou a interaktivní střelbou na inteligentního protivníka.
 • Velký výběr doplňkových rozšiřujících systémů-zpětná střelba, čidla pohybu střelce, stresové generátory.
 • Ukládání a zpětný rozbor výsledků střelby.
 • Možnost natáčení vlastních videoscén!
 • Možnost vyzkoušení různých variant taktiky zásahu.
 • Střelnice umožňuje bezpečnou střelbu do kamerou snímaných hraných scén s množstvím nečekaných situací.
 • Speciální software, který kombinuje multimediální výukový program se střeleckým cvičením zcela převratným způsobem urychluje výuku obranné střelby.

sharp

2/ Popis, složení

Wings POS Profi Sharp (WPPS) je projekční střelnice, která umožňuje současně vést střelbu výcvikovou (laserovým paprskem) a ostrou zbraní. Zařízení se vyrábí ve dvou variantách – mobilní a pevně zabudované v tunelu střelnice. WPPS je tvořena v základní variantě odvíjecím zařízením terčové plochy, projektorem s čidlem zásahů, řídícím počítačem, ozvučením a sadou zářičů. WPPS je možné doplnit o zákaznické programové moduly, podsystém zpětné střelby, sadu čidel pohybu střelce a stresové generátory-světla, sirény, vyvíječ mlhy atd.

WPPS je bezobslužný systém, který je vybaven expertním systémem detekce závad a kontroly nastavení provozních parametrů. Vlastní výběr v menu programu provádí sám střelec, nebo řídící cvičení střelbou zbraní s laserovým zářičem. Všechny použité laserové zářiče spadají do bezpečné I. třídy.

3/ Použití

Wings POS Profi Sharp byla navržena pro nácvik obranné střelby v podmínkách věrné simulace protivníka, prostředí a spolupůsobících stresových faktorů. Nácvik střelby je možné provést nejdříve bez munice promačkáváním spouště a po rutinním zvládnutí všech prvků a principů přejít k ostré střelbě pouhým nabitím zbraně.

WPPS lze umístit do libovolného provozovaného střeleckého tunelu. Lze využít plátno až 3m široké. Při takto širokém plátně je možné simulovat reálně veliké terče a v interaktivní projekci vytvořit nejvěrnější možnou výcvikovou scénu. Použitím věrných kulis a simulací kabiny automobilu lze výcvik dále zdokonalovat. Při zapojení podsystému zpětné střelby, který v okamžiku výstřelu pachatele na plátně vyšle od plátna na střelce informační svazek neviditelného záření, je cvičící střelec, který nese vestu se snímačem, nucen ke krytému pohybu. Čidla pohybu střelce vyhodnocují polohu střelce před plátnem a upravují chování inteligentního protivníka na plátně tak, aby se jeho jednání přiblížilo skutečnému jednání pachatele trestné činnosti. Věrnost simulace reálné scény pomocí WPPS je reálnější, než výcvik s brýlemi virtuální reality. Možnost natáčet vlastní videoscény vytváří z WPPS systém s plnou zákaznickou podporou. Provozovatel WPPS se nemusí obracet na výrobce v případě nutnosti vytvoření nových simulačních scén a je schopen okamžitě reagovat na aktuální změny taktiky zásahu.

Sharp

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.