WINGS MILITARY

WINGS GROUP divize Military – vývoj, výroba, servis laserových a optických střelnic, zářičů a zaměřovačů. Laserové střelnice a simulátory umožňují optimální přípravu ozbrojených složek na všech stupních a to při minimalizaci ekonomických, bezpečnostních a ekologických problémů.

VÝVOJ, VÝROBA A SERVIS ELEKTRONICKÝCH A OPTICKÝCH ZAŘÍZENÍ

Střelecké simulátory WINGS GROUP zapadají do ucelené koncepce výcviku jednotlivců, jednotek a specialistů jak ozbrojených sil a jednotek vnitra, tak i soukromých bezpečnostních agentur zabývajících se ochranou osob a majetku, a v neposlední řadě i těch, kdo mají chuť si zastřílet a přitom nevlastní zbrojní průkaz.

Simulátory pracují na principu detekce laserového paprsku vysílaného laserovýmí zářiči. Všechny použité laserové zářiče ve zbraních pro interiérové použití se svým výkonem řadí do třídy I.

Proč právě laserové simulátory?

  • přinášejí značnou úsporu střeliva
  • bezpečně simulují skutečný boj
  • přinášejí komfort při celkovém vyhodnocení

Simulátory jsou optoelektronická laserová zařízení, určená pro výcvik střelby jednotlivců a jednotek z ručních zbraní na reálné dálky bez použití ostrého střeliva. Při výcviku se pro simulaci zpětného rázu a zvukového efektu používá u dlouhých zbraní cvičné střelivo. Střelba se zbraní s laserovým zářičem a cvičným střelivem pomáhá získávat potřebné návyky pro správnou manipulaci se zbraní a zvládat psychickou zátěž danou hlukem a pohybem zbraně při střelbě.

Řídící cvičení může průběh výcviku celých jednotek i každého jednotlivce sledovat v reálném čase na monitoru počítače, kde se průběžné zaznamenávají výsledky simulované střelby, jako zranění nebo úplné vyřazení. Zaznamenávány jsou i další informace – kdo koho zasáhl, jakou zbraní, v jakém čase a při výcviku s elektronickou vestou je zaznamenáván pohyb cvičícího v terénu monitorováním pomoci GPS. Laserové zářiče jsou třídy 1 a jsou bezpečné i bez použití ochranných prostředků zraku. Střelnice jsou mobilní a lze je instalovat v podstatě kdekoli v terénu.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.